Kurum İçi Eğitimler

İhtiyacınız ve ulaşmak istediğiniz hedefiniz doğrultusunda kurum içi eğitim hizmeti veriyoruz.

Terzi usulü işleyişimizde birlikte stratejinizi belirliyor, eğitim programınızı tasarlıyor ve hedeflerinizi belirliyoruz. Eğitimleri tek gün veya çoklu eğitimler olarak organize ediyoruz.

Liderlik / Strateji Pazarlama ve Satış Akademi Programı

Akademisyenler ve profesyonellerden oluşan uzman eğitmen kadromuz bilgilendirici olduğu kadar eğlenceli geçen eğitimleriyle bu programın, kurum için gerçek bir katma değer yaratması, kurumsal aidiyet duygusunu geliştirmesi ve çalışanların farkındalıklarına, kişisel gelişimlerine, kurum içinde ve dışındaki tutum ve davranışlarına gözle görülür katkılarda bulunması hedeflenmektedir.

Birlikte çıktığımız uzun bir eğitim yolunda eğitmenlerimiz katılımcıların güçlü ve gelişmeye açık olan yanlarını, eğilimlerini, bilgi ve beceri seviyelerini analiz ediyor ve size rapor çıkarıyorlar.

Akademi programı için lütfen buraya tıklayınız.


Kurum İçi Çalıştay Çalışmaları Alternatifleri

  1. Kurumun iç müşterileri ile seçilen bir konu (inovasyon, müşteri sadakati, satış, pazarlama, iç iletişim..vb) özelinde gerçekleştirilir. Katılımcılar, çalıştay yöneticileri ve kurum ile birlikte belirlenir. Çalıştay 3 saat ve 3 seans halinde gerçekleştirilir. İlk seans mevcut durum ve engellerin & desteklerin tespit edilmesi, ikinci seans birinci seans çıktılarının detayına inerek aksiyon fikirlerinin toparlanması, son seans içerisinde de toplanan aksiyon planlarının proje haline getirilmesi sağlanacaktır. Seans aralıkları en az 1 gün olmalıdır.
  2. Kurumun dış müşterileri (müşteri veya tedarikçiler) ile seçilen bir konu (müşteri memnuniyeti, inovasyon, iletişim..vb) özelinde gerçekleştirilir. Katılımcılar, çalıştay yöneticileri ve kurum ile birlikte belirlenir. Çalıştay 3 saat sürer.
  3. Kurumun iç ve dış müşterileri ile farklı düşünme (Out of Box) çalıştayları konseptiyle dünyada yapılan farklı uygulamaları gündeme alıp burada uygulanabilirliği konusunda tartışma ortamları kurgulanır. Çalıştay 3 saat sürer.
  4. Kurumların iç müşteri yönetimlerini gözden geçirilir, gelişim alanları tespit edilir. Çıktılar eşliğinde terzi usulü çalışmalar yapılır ve hayata geçirilmesi için yönetim desteği verilir. Amaç çalışan memnuniyetini artırmaktır.

Yetkili Kişiler
 

Meltem Çokluk

Meltem Çokluk

Bölüm Müdürü