AHK Seminerleri

Alman–Türk Ticaret ve Sanayi Odası olarak hizmetlerimizi genişleterek 2010 yılında farklı konularda seminerler düzenledik.

O zamandan bu yana geniş kapsamlı bir seminer programı sunarak, şirketinizde çalışanların beceri ve bilgilerinin gelişmesine katkı sağlamaktayız.

Güncel seminerlerimize burdan ulaşabilirsiniz: Link

Inhouse Seminerler

Hizmetimiz
Türkiye’deki iş ortakları ve müşterilerle yürütülen ilişkilerde veya  hukuk, vergi ve finans konularında ortaya çıkabilecek sorunlar sadece sizin şirketinizin çalışanlarına özgü zorluklar değildir. Bu nedenle talep edildiği takdirde fimanız bünyesinde  uzmanlık seminerleri düzenliyoruz.

Konular
Inhouse – eğitim programında ele alınması istenen konuları AHK ile ortaklaşa belirleyebilirsiniz. Böylelikle eğitim programı içeriğinin gereksiniminiz doğrultusunda oluşturulmasını sağlıyoruz. Kültürlerarası yönetim, Türk İş Hukuku, Türkiye’de bilanço analizi gibi, Türkiye ve Almanya arasındaki ilişkilerde önem taşıyan tüm konularda inhouse-seminerler düzenliyoruz.

Planlama
İnhouse-eğitim programı sizin gereksinimleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanıyor. İlk görüşmeden başlayarak eğitim programının uygulanmasına ve daha sonra alınacak önlemlerin planlanmasına kadarki tüm aşamalarda size destek oluyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde size kişisel bir teklif hazırlıyoruz.

Doçentler
Eğitim programlarımızda saygın doçent, eğitmen, hukuk büroları ve vergi danışmanlarıyla işbirliği gerçekleştiriyoruz.

Yetkili Kişiler

Meltem Çokluk

Meltem Çokluk

Etkinlikler, Delegasyonlar &
Eğitim Bölüm Müdürü